میدان هفت تیر -خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر - خیابان وراوینی - شماره 21 - طبقه2 - واحد5
02188844198 02188844193

ارّه استخوان بر

اره استخوان بر امگا

اره استخوان بر امگا یکی از انواع تجهیزات آماده سازی غذا صنعتی است. همان‌طور که از نام این دستگاه پیداست، از اره استخوان بر امگا برای بریدن تکه های استخوان استفاده می شود. علاوه بر این، از اره استخوان بر امگا برای برش گوشت های یخ زده هم می توان استفاده کرد. این اره در دو مدل رومیزی و پایه دار تولید می شود.

تنوع در دستگاه های استخوان بر ، دسترسی مشتریان به دنیای برش گوشت و ماکیان تازه و یخ زده را فراهم آورده است. مشتریان از هرطبقه خواه کترینگ باشد خواه فروشگاهی می توانند نیاز خود به برش را پوشش دهند. ارّه های استخوان بر ساخته شده توسط [ شرکت امگا مینروا با کارایی حرفه ای و بدنه ای تمام استیل و مطابق با استاندارد CE بسیار ایمن و بهداشتی هستند.

امگا

مقالات مرتبط

چرخ گوشت امگا
چرخ گوشت امگا

تاریخ:1397/11/9

ساخت چرخ گوشت نیازمند مهارت در طراحی و تجربه می باشد.این طراحی شامل ایمنی دستگاه برای کاربر ، عملکرد با دوام دستگاه ,... می باشد.

سوسیس پر کن امگا
سوسیس پر کن امگا

تاریخ:1397/11/9

سوسیس پرکن های حرفه ای و هیدرولیک در سه سایز تولید شده اند.مخزن عمودی دستگاه و کاربری پدالی آن عملکرد ساده ای برای کاربر خواهد داشت.

غذا ساز امگا
غذا ساز امگا

تاریخ:1397/11/9

غذاساز های طراحی شده توسط شرکت امگا مینروا برای برش ، خرد کن ، هم زدن ، هموژنیزه کزدن و ورز دادن انواع محصولات غذایی مانند گوجه ، سبزیجات ، سیر ، پیاز ، فلفل میوه های خشک ، موزارلا ، گوشت تازه ، مغز بادام و گردو و . . . . کاربری خواهند داشت.

همبرگر زن
همبرگر زن

تاریخ:1397/11/9

همبرگرزن های اتومات مناسب برای تولید انبوه انواع همبرگر ، کتلت ، پای گوشت طراحی و ساخته شده اند.قابلیت تنظیم وزن و استفاده از قالب های متنوع با اشکال گوناگون از دیگر مزایای این دستگاه است.