میدان هفت تیر ،خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر ، خیابان وراوینی ، شماره 21 ، طبقه2 ، واحد5
02188844198 02188844193

ارّه استخوان بر

اره استخوان بر امگا

اره استخوان بر امگا یکی از انواع تجهیزات آماده سازی غذا صنعتی است. همان‌طور که از نام این دستگاه پیداست، از اره استخوان بر امگا برای بریدن تکه های استخوان استفاده می شود. علاوه بر این، از اره استخوان بر امگا برای برش گوشت های یخ زده هم می توان استفاده کرد. این اره در دو مدل رومیزی و پایه دار تولید می شود.

آشنایی با اره استخوان بر امگا: .

اره استخوان بر امگا نیز یکی دیگر از محصولات و تولیدات دست بشر برای راحت تر کردن کارها و نشانه پیشرفت علم میباشد. دستگاه اره استخوان بر امگا در برش قطعات گوشت، استخوان گوساله، گوسفند، ماهی و... مورد استفاده قرار میگیرد. برخلاف سایر تولیدات صنعتی اره استخوان بر تنها در صنعت استفاده می‌شود وهیچ استفاده خانگی ندارد. .

موارد استفاده از اره استخوان بر امگا کدام است: .

اره استخوان بر امگا مانند سایر دستگاه ها استفاده های متفاوت و گوناگونی دارد اما برخلاف سایر وسایل الکترونیکی و مکانیکی این اره استفاده ای در خانه و خانه ها ندارد بلکه اره استخوان بر امگا تنها مصرف صنعتی دارد و در مغازه های گوشت فروشی و مغازه هایی که نیاز به خرد کردن استخوان دارند مورد استفاده می باشد. بنابراین موارد استفاده از اره استخوان بر امگا را می تواند شامل موارد صنعتی و مغازه ها دانست. بیشتر قصاب ها برای اینکه بتوانند گوشت ها را خرد کرده و یا آن را به قطعات کوچکتر تبدیل کنند از اره استخوان بر امگا استفاده می ‌کنند. در مواردی در صنعت مانند کارخانجات بزرگ و یا مکان هایی که نیاز به خورد کردن قطعات استخوان و گوشت ها به سرعت زیاد نیاز دارند و دوست دارند که قطعات گوشت را به قسمتهای مساوی و دقیق تنظیم کنند از اره استخوان بر امگا استفاده میکنند وتاکنون نیز افراد بسیار زیادی از این اره استفاده کرده و از استفاده از آن بسیار راضی بوده اند. .

ویژگی های اره استخوان بر امگا چیست؟.

اره استخوان بر امگا از ویژگی‌های خاصی برخوردار می باشد و استفاده از آن به صرفه جویی در وقت برای افرادی که نیاز به اره استخوان بر دارند کرده است. اولین ویژگی مناسب و مساعد برای اره استخوان بر امگا که میتوان به آن اشاره کرد بدنه آن می‌باشد بدنه دستگاه از استیل ضد زنگ ساخته شده است که سطح آن صاف براق و بسیار زیبا می باشد و هم خیلی راحت قابل تمیز شدن می باشد که از نظر بهداشتی و ایمنی بسیار مناسب می باشد و ضد زنگ بودن اره استخوان بر امگا باعث افزایش کارآیی و عمر و دوام دستگاه می باشد. .

یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه اره استخوان بر امگا قابلیت شستشوی آن می‌باشد و تولیدات این برند به دلیل اینکه به بهداشت و تمیزی بسیار اهمیت داده و سلامتی افرادی که از آن استفاده میکنند و بسیار مهم است. قطعات دستگاه‌ها ر به صورتی طراحی کرده که به راحتی و سادگی از هم جدا می‌شوند و قابل شستشو نیز می باشند. شما می توانید قطعات دستگاه اره استخوان بر امگا را از هم جدا کرده و به راحتی آنها را شستشو دهید که یکی از ویژگی‌های خوب اره استخوان بر امگا نیز می باشد. .

در هنگام برش استخوانها و گوشت ها به قطعات کوچکتر پیش می‌آید که ضایعات گوشت بر روی دستگاه و یا روی زمین پخش می‌شود. اما اره استخوان بر امگا این مشکل را حلکرده و درون خود محفظه ای قرار داده است که شما می توانید این ضایعات را درون آن جمع کرده و از ریخت و پاش شدن آنها در محیط کار خود جلوگیری کنید و از ایجاد آلودگی های ناشی از ضایعات گوشت نیز جلوگیری کنید. .

زمانی که اقدام به خرید دستگاهی می کنیم عمر و دوام و کیفیت آن برای ما بسیار مهم می باشد در این مورد اره استخوان بر امگا و به این دلیل مفید و مناسب می باشد که در قرقره ها و تسمه آن از استیل ضد زنگ استفاده شده و این باعث می شود که عمر دستگاه چندین برابر دستگاه های دیگر افزایش پیدا کند و استفاده از اره استخوان بر امگا را به صرفه تر از سایر دستگاه‌ها نیز بکند.

تنوع در دستگاه های استخوان بر ، دسترسی مشتریان به دنیای برش گوشت و ماکیان تازه و یخ زده را فراهم آورده است.

تنوع در دستگاه های استخوان بر ، دسترسی مشتریان به دنیای برش گوشت و ماکیان تازه و یخ زده را فراهم آورده است.

مشتریان از هرطبقه خواه کترینگ باشد خواه فروشگاهی می توانند نیاز خود به برش را پوشش دهند. ارّه های استخوان بر ساخته شده توسط شرکت امگا مینروا با کارایی حرفه ای و بدنه ای تمام استیل و مطابق با استاندارد CE بسیار ایمن و بهداشتی هستند.

امگا

97/09/07

مقالات مرتبط

چرخ گوشت امگا
چرخ گوشت امگا

تاریخ:1397/11/9

ساخت چرخ گوشت نیازمند مهارت در طراحی و تجربه می باشد.این طراحی شامل ایمنی دستگاه برای کاربر ، عملکرد با دوام دستگاه ,... می باشد.

سوسیس پر کن امگا
سوسیس پر کن امگا

تاریخ:1399/2/24

سوسیس پرکن های حرفه ای و هیدرولیک در سه سایز تولید شده اند.مخزن عمودی دستگاه و کاربری پدالی آن عملکرد ساده ای برای کاربر خواهد داشت.

غذا ساز امگا
غذا ساز امگا

تاریخ:1399/2/24

غذاساز های طراحی شده توسط شرکت امگا مینروا برای برش ، خرد کن ، هم زدن ، هموژنیزه کزدن و ورز دادن انواع محصولات غذایی مانند گوجه ، سبزیجات ، سیر ، پیاز ، فلفل میوه های خشک ، موزارلا ، گوشت تازه ، مغز بادام و گردو و . . . . کاربری خواهند داشت.

همبرگر زن
همبرگر زن

تاریخ:1397/11/9

همبرگرزن های اتومات مناسب برای تولید انبوه انواع همبرگر ، کتلت ، پای گوشت طراحی و ساخته شده اند.قابلیت تنظیم وزن و استفاده از قالب های متنوع با اشکال گوناگون از دیگر مزایای این دستگاه است.