میدان هفت تیر -خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر - خیابان وراوینی - شماره 21 - طبقه2 - واحد5
02188844198 02188844193

قطعه بندی گوشت چرخ کرده

ماشین قطعه بندی گوشت چرخ کرده از دیگر ابزار مهم و ضروری در تهیه و تولید گوشت چرخ کرده در مقیاس بالا و انبوه می باشد. ماشین قطعه بندی گوشت چرخ کرده از دیگر ابزار مهم و ضروری در تهیه و تولید گوشت چرخ کرده در مقیاس بالا و انبوه می باشد. این دستگاه کاملا بهداشتی و اتومات به چرخ گوشت های همزن دار سری 900 وصل شده و با توجه به تنظیمات منحصر به فرد دستگاه ، این قابلیت فراهم می شود تا گوشت چرخ شده خروجی از چرخ گوشت در ابعاد و اوزان مورد نظر شما جدا جدا شود . استاندارد CE اروپا و قطعات بهداشتی دستگاه باعث شده است دستگاه جایگاه خویش را در هایپر مارکت ها ، سوپر پروتئین ها و تمامی مراکز تهیه گوشت بسته بندی شده پیدا کند.

مقالات مرتبط

چرخ گوشت امگا
چرخ گوشت امگا

تاریخ:1397/11/9

ساخت چرخ گوشت نیازمند مهارت در طراحی و تجربه می باشد.این طراحی شامل ایمنی دستگاه برای کاربر ، عملکرد با دوام دستگاه ,... می باشد.

همبرگر زن
همبرگر زن

تاریخ:1397/11/9

همبرگرزن های اتومات مناسب برای تولید انبوه انواع همبرگر ، کتلت ، پای گوشت طراحی و ساخته شده اند.قابلیت تنظیم وزن و استفاده از قالب های متنوع با اشکال گوناگون از دیگر مزایای این دستگاه است.

میکسر
میکسر

تاریخ:1397/11/9

میکسر های متنوع با قابلیت های مختلف ساخت امگا مینروا ، مناسب برای همزدن انواع محصولات گوشتی با انواع ادویه و هر آنچه مشتریان نیاز دارند، طراحی و ساخته شده اند.

کالباس بر
کالباس بر

تاریخ:1397/11/9

خط کامل کالباس بر های شرکت امگا مینروا ، به مشتریان این امکان را می دهد تا با تکیه بر نوآوری و کیفیت برتر ، فصل جدیدی از فناوری در صنایع غذایی را پیش روی قرار می دهد.