میدان هفت تیر -خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر - خیابان وراوینی - شماره 21 - طبقه2 - واحد5
02188844198 02188844193

پوست گیر صنعتی سیب زمینی

پوست گیر صنعتی سیب زمینی

پوست گیر صنعتی سیب زمینی دستگاهی فوق العاده مهم در صنایع غذایی است. با پوست گیر صنعتی سیب زمینی می توانید مقداری سیب زمینی‌ای که یک ساعت پوست کندن آن زمان می‌گیرد را در 3 دقیقه پوست گیری کنید. در ادامه برخی از ویژگی‌ها، مزایا و نکات مهم پوست گیر صنعتی سیب زمینی را در ادامه این متن معرفی کرده ایم.

پوست گیر صنعتی سیب زمینی چه کاربردی دارد:

پوست گیر صنعتی سیب زمینی یکی از دستگاه‌های می باشد که در صنعت امروز مورد استفاده بسیار زیادی قرار گرفته است و افراد زیادی از پوست گیر صنعتی سیب زمینی برای پیشبرد کار خودشان و صرفه‌جویی در زمان استفاده می کنند. اما پوست گیر صنعتی سیب زمینی چگونه عمل میکند و چگونه در وقت افراد صرفه‌جویی می کند و کار را پیش میبرد که مورد علاقه افراد بسیار زیادی قرار گرفته است.

کارایی پوست گیر صنعتی سیب زمینی :

پوست گیر سیب زمینی کارآیی های مختلفی دارد و در موارد متفاوت از جمله پوست گیری سیب زمینی و سایر مواد نیز قابل استفاده میباشد. پوست گیر صنعتی سیب زمینی در رستوران ها و موارد صنعتی مانند کارخانجات تولید چیپس و صنعت کاربرد دارد.

کاربرد پوست گیر صنعتی سیب زمینی برای کارخانجات و یا مکان هایی می باشد که نیازمند سرعت سریع در پوست گرفتن سیب زمینی می باشند. از ویژگی های پوست گیر صنعتی سیب زمینی می توان به سرعت آن، کارایی آن، ضد زنگ بودن و.... اشاره کرد که هر کدام از این ویژگی ها با توجه به کارایی یک پوست گیر صنعتی سیب زمینی بسیار مهم و موثر میباشند. برای ساخت این پوست گیراز فولاد و آلومینیوم ضد زنگ استفاده می کنند زیرا در تمام مدتی که پوست گیر صنعتی سیب زمینی مشغول پوست گیری سیب زمینی می باشد ممکن است که آب آن برروی دستگاه ریخته و دستگاه زنگ بزنند بنابراین از مواد اولیه و یا تجهیزاتی استفاده می کنند که ضد زنگ و مقاوم باشند‌.

پوست گیر صنعتی برای مصارف دیگر مثلا پوست گیری میوه ها، سبزیجات و.... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چرا از پوست گیر صنعتی سیب زمینی استفاده کنیم؟

زمانی که صحبت از پوست گیر صنعتی سیب زمینی به میان می‌آید بعضی از افراد میگویند که چرا با استفاده از پوست گیر صنعتی سیب زمینی هزینه زیادی برای خود ایجاد کنند. اما به این دسته از دوستان که با این دستگاه مخالفت می کنند،باید گفت که در بیشتر کشورهای دنیا سیب زمینی و سایر اقلام مانند میوه ها و سبزیجات دیگر با پوست گیر صنعتی سیب زمینی و پوست گیری می شوند. دلیل استفاده از پوست گیر صنعتی سیب زمینی در صنایع و استفاده آن در مکان‌هایی متفاوت به شرح زیر میباشد.

با پوست گیر صنعتی سیب زمینی سرعت بالایی در پوست گرفتن سیب زمینی به وجود خواهد آمد و پس از آن اولین موردی که استفاده از پوست گیر سیب زمینی را به صرفه تر می کند چنین می باشد که این دستگاه تنها برای پوست گیری سیب زمینی مورد استفاده نمی باشد و برای سایر میوه‌ها و میوه جات خشک قابل استفاده می باشد. پوست گیر صنعتی سیب زمینی تنها یک استفاده ندارد و برای سایر موارد قابل استفاده می باشد.


@image


مورد دیگری که استفاده از پوست گیر صنعتی سیب زمینی را به صرفه تر می کند، مولفه زمان آن میباشد. زمانی که شما با چاقو اقدام به پوست گیری سیب زمینی می کنید زمان شما به کندی می گذارد و در زمان بسیار زیادی مقدار بسیار کم سیب زمینی را پوست می گیرید. اما هنگامی که از پوست گیر صنعتی سیب زمینی استفاده می‌کنید زمان شما با آن که همان سرعت را دارد اما تعداد بیشتری سیب زمینی و وزن بیشتری را پوست گیری می‌کنید. چنین موردی برای کارخانه هایی که از سیب زمینی برای محصولات خود استفاده می کنند و نیازمند میباشند روزانه چند کیلو سیب زمینی را پوست گیری کنند مورد اهمیت و استفاده از پوست گیر صنعتی سیب زمینی بسیار مهم می باشد زیرا در زمان آنها صرفه‌جویی میکند و در کمترین زمان ممکن بیشترین مقدار بازدهی را دارد.

مورد بعدی که استفاده از پوست گیر صنعتی سیب زمینی را به صرفه و قابل توجیه می کند پوسته و گوشته سیب‌ زمینی میباشد. هنگامی که با چاقو پوست سیب زمینی را می گیرید به مقدار زیادی گوشته را از پوست جدا می کنید اما پوست گیر صنعتی سیب زمینی به دلیل این که تیغه های بسیار تند و تیزی دارد و به صورت صنعتی کار می ‌کند و مقدار بسیار کم و حداقل امکان از پوست را از گوشت جدا کرده و شما می توانید از قسمت بیشتر گوشته سیب زمینی استفاده کنید و مقدار کمتری از محصول با استفاده از این محصول

به ضایعات تبدیل می‌شود.

انواع پوست گیر صنعتی سیب زمینی

پوست گیر صنعتی سیب زمینی به یک نوع و یک مدل خلاصه نمی ‌شود و در انواع و اقسام متفاوتی شما می توانید آن را پیدا کنید. پوست گیر صنعتی سیب زمینی را میتوانید به صورت ایستاده و یا دستگاه‌های دیگر در مدل های متنوع و زیاد تهیه و مورد استفاده قرار دهید. پوست گیر سیب زمینی که از همان روزهای ابتدایی که توسط بانوان در آشپزخانه ها و .... مورد استفاده قرار گرفته بود به صورت دستی و بدون استفاده از تکنولوژی روز بودند. اما پوست گیر صنعتی سیب زمینی که امروز مورد استفاده قرار می‌گیرد یا ایستاده است یا با تسمه و یا با گیربکس می باشد که در هر کدام تنها مواردی مانند سرعت و دقت و کیفیت صنعتی سیب زمینی فرق میکند و همه کارای شان یکی می باشد سرعت آنها ممکن است با توجه مدل آنها متفاوت باشد و البته به این موضوع باید دقت کرد که مقدار سیب زمینی که پوست گیری میشود متفاوت بوده به عنوان مثال پوست گیر صنعتی سیب زمینی بسیار بزرگ می تواند سیب زمینی بسیار بیشتری را در هر نوع پوست گیری کند و اگر قصد دارید وزن بیشتری از سیب زمینی و تعداد بیشتری سیب زمینی را در روز تهیه کنید بهتر است از پوست گیر سیب زمینی بسیار بزرگ استفاده کنید.


@image


مکان هایی که میتوانند از پوست گیر صنعتی سیب زمینی استفاده کنند

به دلیل اینکه پوست گیر صنعتی سیب زمینی بسیار بزرگ می باشد و سرعت و دقت آن بالا باشد برای مصارف خانگی مناسب نبوده و پیشنهاد نمیشود و بهتر است برای مصارف خانگی از پوست گیر صنعت بزرگ استفاده نکنید و یا حداقل از پوست گیر معمولی استفاده کنید. پوست گیر صنعتی سیب زمینی بیشتر در رستوران ها فست فودها و کارخانجات تولید چیپس و مواد غذایی که از سیب زمینی و یا سایر مواد استفاده میکنند که نیاز به پوست گیری سیب زمینی دارند استفاده می شود و کارایی مفیدی برای اینگونه مکان‌ها دارد زیرا سرعت آن بالا بوده و قطعاً خوب می باشد و مقداری کمتر از سیب‌ زمینی را به پوست تبدیل میکند.

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!

مقالات مرتبط

پوست گیر صنعتی سیب زمینی چه کاربردی دارد
پوست گیر صنعتی سیب زمینی چه کاربردی دارد

تاریخ:1398/12/12

عموم پوست گیر صنعتی سیب زمینی بدنه‌های استیل دارند و به راحتی قابل شستشو هستند. در بیشتر مدل ها، بخش های مختلف دستگاه های پوست گیر صنعتی سیب زمینی را می توان از هم جدا کرد و آن ها را جداگانه تمیز کرد.


پوست گیر پیاز صنعتی چیست
پوست گیر پیاز صنعتی چیست

تاریخ:1398/8/6

اگر از مدل های تیغه دار مد نظر شما است، جنس تیغه‌ی دستگاه پوست گیر پیاز صنعتی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. حتماً سعی کنید دستگاه شما تیغه هایی از جنس استیل ضد زنگ داشته باشد.