میدان هفت تیر -خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر - خیابان وراوینی - شماره 21 - طبقه2 - واحد5
02188844198 02188844193

پوست گیر صنعتی سیب زمینی چه کاربردی دارد

عموم پوست گیر صنعتی سیب زمینی بدنه‌های استیل دارند و به راحتی قابل شستشو هستند. در بیشتر مدل ها، بخش های مختلف دستگاه های پوست گیر صنعتی سیب زمینی را می توان از هم جدا کرد و آن ها را جداگانه تمیز کرد.


پوست گیر صنعتی سیب زمینی:

پوست گیر صنعتی سیب زمینی از آن دسته وسایلی است که کمک زیادی به افراد شاغل در رستوران‌ ها، آشپزخانه ها و کافه‌ ها کرده است. با توجه به میزان استفاده از سیب زمینی در غذاهای مختلف، تصور کار در صنایع غذایی بدون استفاده از پوست گیر صنعتی سیب زمینی تقریباً غیرممکن است. به صورت کلی، افزایش حجم عرضه و تقاضا در صنایع غذایی و لزوم بهبود کارایی، بهره‌وری و البته کیفیت، باعث شده است تا دستگاه های صنعتی زیادی برای انجام کارهای مختلف تولید شوند. پوست گیر صنعتی سیب زمینی یکی از همین موارد است.

پوست گیر صنعتی سیب زمینی به این منظور طراحی و ساخته شده است تا کاری که خودتان چندین ساعت باید زمان صرف آن کنید را در طی تنها چند دقیقه، و حتی با کیفیتی بالاتر انجام دهد و از این طریق زمان چشمگیری را صرفه جویی کنید. دستگاه پوست گیر صنعتی سیب زمینی برای مراکز غذا رسانی، آشپزخانه‌ها، رستوران‌ها، سوپرمارکت و هایپرمارکت ها مناسب است. این دستگاه‌ها ظرفیت‌های مختلفی داشته و عموماً آن ها گنجایشی در حدود 5 الی 50 کیلوگرم سیب زمینی دارند.

امگا

سیستم ساخت پوست گیر صنعتی سیب زمینی باعث می شود که استفاده از این دستگاه ها کاملاً ایمن بوده و تمامی موارد بهداشتی و حرفه‌ای در آن‌ ها رعایت شود. اگر شرکت سازنده‌ی پوست گیر صنعتی سیب زمینی مورد نظر را به خوبی و با دقت انتخاب کرده باشید، دیگری نیازی نیست که هیچ‌گونه نگرانی بابت موارد بهداشتی داشته باشید. علاوه بر این، عموم آن ها بدنه‌های استیل دارند و به راحتی قابل شستشو هستند. در بیشتر مدل ها، بخش های مختلف دستگاه های پوست گیر صنعتی سیب زمینی را می توان از هم جدا کرد و آن ها را جداگانه تمیز کرد. در برخی از مدل های این دستگاه های صنعتی، فقط کافی است تا مقدار سیب زمینی مورد نظرتان را وارد دستگاه کنید، خود دستگاه باقی کارها را انجام می دهد. البته ناگفته نماند که میزان و عمق پوست کندن را خودتان می توانید تنظیم کنید. بنابراین، از یک دستگاه پوست گیر صنعتی سیب زمینی می توانید برای پوست کندن برخی مواد غذایی دیگر، مثلاً هویج هم استفاده کنید.

مزایای خرید پوست گیر صنعتی سیب زمینی

به صورت کلی 3 مزیت اصلی برای خرید و استفاده از پوست گیر صنعتی سیب زمینی می‌توان در نظر گرفت. مزیت اول همان‌طور که بیان شده بود، افزایش چشمگیر کارایی است. امروزه مدیریت زمان نقش برجسته‌ای در اصول مدیریت داخلی پیدا کرده است. برای مثال با استفاده از پوست گیر صنعتی سیب زمینی تنها در عرض 3 دقیقه می‌توان مقدار سیب زمینی ای که یک کارگر در عرض 1 ساعت می‌توانست پوست گیری کند را تهیه کنید. بنابراین این کارگر زمان آزاد بیشتری خواهد داشت و به کارهای دیگر خود می‌تواند بپردازد. این امر تأثیر بالایی در بهره‌وری نیروی کار و حتی در رضایت مشتری خواهد داشت.

مزیت دوم از لحاظ قیمتی است. برای توجیه صرفه اقتصادی خرید پوست گیر صنعتی سیب زمینی کافی است تناسبی ساده بین قیمتی که برای خرید این دستگاه هزینه می‌کنید، مقدار سیب زمینی که در طول یک ماه احتیاج به پوست کندن آن دارید، مقدار ساعاتی که یک کارگر احتیاج دارد تا بتواند آن مقدار سیب زمینی را با دست پوست گیری کند و همچنین دستمزد آن کارگر برقرار کنید تا به وضوح شاهد مزیت اقتصادی خرید پوست گیر صنعتی سیب زمینی باشید.

سومین و آخرین مورد از مزایای خرید دستگاه پوست گیر صنعتی سیب زمینی، سهولت استفاده از آن است. استفاده از این دستگاه به هیچ تخصص خالی احتیاج ندارد و هرکسی به راحتی می تواند آن را به کار بگیرد.

امگا

هنگام خرید پوست گیر صنعتی سیب زمینی به چه نکاتی دقت کنیم؟

کارکرد این دستگاه ها چندان پیچیده نیست. ولی هنگام خرید بهتر است به موارد زیر دقت کنید:

• آیا جنس بدنه از آلومینیوم یا استیل ضد زنگ است؟ این عاملی بسیار مهم برای طول عمر کالا، شستشو و همچنین بهداشت است.

• دستگاه تا چند کیلوگرم سیب زمینی را در یک ساعت می‌تواند پوست گیری کند؟

• گنجایش ظرف دستگاه تا چند کیلوگرم است؟

• مصرف برق و قدرت دستگاه چقدر است و اینکه آیا سروصدای زیادی دارد؟

• آیا قطعات دستگاه قابل جدا شدن و شستشو هستند؟

منابع :

منبع1 منبع2 منبع3 منبع4 منبع5

مقالات مرتبط

کاربرد دستگاه خلال کن صنعتی
کاربرد دستگاه خلال کن صنعتی

تاریخ:1397/12/22

پوست گیر پیاز صنعتی چیست
پوست گیر پیاز صنعتی چیست

تاریخ:1398/8/6