میدان هفت تیر -خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر - خیابان وراوینی - شماره 21 - طبقه2 - واحد5
02188844198 02188844193

کالباس بر اتوماتیک BF350 EASY

کالباس بر اتوماتیک

کالباس بر اتوماتیک یکی از انواع دستگاه های کالباس بر است. مزیت اصلی این مدل نسبت به سایر مدل ها، حرکت خودکار صفحه‌ی برش آن است. این درحالی است که در سایر مدل ها شما خودتان باید صفحه برش را تکان داده و محصول مورد نظر را به سمت تیغه حرکت بدهید. در قسمت ادامه به نکاتی اشاره خواهیم کرد که هنگام خرید کالباس بر اتوماتیک باید مد نظر داشته باشید.

کالباس بر اتوماتیک یکی از تجهیزاتی است که در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. کالباس بر اتوماتیک دارای دو نوع می باشد، یک نوع که در منازل استفاده می شود و نوع دیگر صنعتی و تجاری می باشد که در آشپزخانه های بزرگ استفاده می شود. کالباس بر اتوماتیک شامل آخرین پیشرفت های طراحی در برش مواد غذایی و کالباس است. کالباس بر اتوماتیک ویژگی های بسیاری را برای کاربر فراهم می کنند که می توان به استفاده از این دستگاه برای طولانی مدت، با دوام، محکم و ... اشاره کرد.

کالباس بر اتوماتیک اینچی دارای ویژگی های ایمنی کامل از جمله قفل صفر و محافظ لبه تیغه است. نمونه اتوماتیک دارای یک سرعت متغیر است که می تواند سرعت را تنظیم کند.این تنظیم سرعت می تواند بین 45 تا 100 برش در هر دقیقه بر اساس اندازه محصول تکه تکه شود. کالباس بر اتوماتیک توسط دو موتور مستقل، با بازگشت خودکار چرخش هنگامی که خاموش می شود، همراه است. کالباس بر اتوماتیک با دقت و سرعتی که دارد هم به کار شما سرعت می بخشد و هم کار با کیفیتی را ارائه می دهد.

نکاتی در مورد کالباس بر اتوماتیک:

می توان به برداشتن تیغه دستگاه اشاره کرد که این کار را می توان بدون نیاز به باز کردن پیچ های محافظتی تیغه انجام داد. وجود دکمه های تیز کردن برای کنترل چرخش های 2 طرف تیغه که با انجام آن تیغه دستگاه تیز می شود. کالباس بر اتوماتیک دارای مزیت دیگری می باشد و آن این است که می توان تنظیم ضخامت دقیق کالباس از 0 تا 17 میلی متر را با دکمه مقیاس عددی تعیین کنیم، که سایز برش کالباس به صورت تکه های ضخیم تر و یا نازک تر باشد.دکمه مقیاس عددی باعث می شود صفحه قابل تنظیم به جلو و عقب حرکت کند و ضخامت کالباس را تنظیم کند.

مشخصات دستگاه کالباس بر اتوماتیک:

1) دستگیره کالباس بر اتوماتیک به صورت ثابت برای هل دادن کالباس می باشد.

2) دستگیره متحرک دستگاه که برای تکه کردن از آن استفاده می شود.

3) ON-OFF سوئیچ با پوشش ضد آب برای استفاده آسان

4) خروجی مناسب حرارت دستگاه ناشی از انجام فعالیت

5) دارای پایه های پلاستیکی ضد ضربه در صورت استفاده روی میز

6) میزان صدای کم

7) تیغه ضد زنگ

8) بدون لغزش در هنگام کار

9) مجهز به محافظ تیغه

10) دارای پوشش آلومینیومی مقاوم در برابر سایش

11) نظافت آسان و راحت دستگاه کالباس بر اتوماتیک

12) دکمه توقف اضطراری

13) دارای موتور پرقدرت برای برش گوشت های سخت

14) دارای چراغ روشن و خاموش سوئیچ ایمنی

15) برش نیمه اتوماتیک، قابلیت تغییر به برش دستی

16) دارای وزن متوسط و جا گیری مناسب در محل

البته نوع و جنس تیغه ها در مدل های مختلف کالباس بر اتوماتیک متفاوت است. همانطور که در بالا گفته شد باید درهنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید که دستگاه کالباس بر اتوماتیک دارای چند موتور است،آلیاژ ساخته شده تیغه آن چیست، تیز کننده خودکار تیغه دارد یا نه؟

این مورد را باید در نظر گرفت که به علت اینکه دستگاه های کالباس بر اتوماتیک دارای قدرت بالایی می باشند، نکته های حفاظتی و ویژگی ایمنی ارزشمند در آن سعی شده است که رعایت شود.برخی از ویژگی های ایمنی خوب، از جمله پمپ های مکش لاستیکی برای محافظت از آن و ویژگی قفل که باعث می شود سوئیچ و یا کلید سوپاپ به صورت خودکار و یا برخورد اتفاقی به راحتی روشن نشود و تیغه شروع به کار نکند. همچنین یک قلاب در دستگاه کالباس بر اتوماتیک تعبیه شده است که به عنوان محافظ از انگشتان دست کابر عمل می کند. برش های کالباس بر اتوماتیک به صورتی می باشد که تکه هایی از کالباس که بریده شده است، حاوی لبه های متخلخل نیست و دارای برش یکسان و جذاب هستند، اما ممکن است در بعضی موارد استثناء وجود داشته باشد.

اتوماتیک بودن کالباس بر اتوماتیک این مزیت را به همراه دارد که برخلاف دیگر دستگاه ها که عملیات برش به صورت دستی صورت می گیرد، کالباس بر اتوماتیک به صورت اتوماتیک فرآیند برش را انجام دهد. در وزن ها و قابلیت های کمتر کالباس بر اتوماتیک در سوپر مارکت ها و هایپرمارکت ها نیز کاربرد فراوانی دارند.توضیحات

ترازودار + شمارشگردار + تایمر دار دستگاه های کالباس بر اتومات جدید دارای ترازو سیستم شمارشگر تعداد برش پایه های فلزی و تیزکننده تیغه می باشند

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

چرخ گوشت امگا

تاریخ: 1397/11/9

ساخت چرخ گوشت نیازمند مهارت در طراحی و تجربه می باشد.این طراحی شامل ایمنی دستگاه برای کاربر ، عملکرد با دوام دستگاه ,... می باشد.

کالباس بر

تاریخ: 1397/11/9

خط کامل کالباس بر های شرکت امگا مینروا ، به مشتریان این امکان را می دهد تا با تکیه بر نوآوری و کیفیت برتر ، فصل جدیدی از فناوری در صنایع غذایی را پیش روی قرار می دهد.