میدان هفت تیر ،خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر ، خیابان وراوینی ، شماره 21 ، طبقه2 ، واحد5
02188844198 02188844193

کالباس بر امگا حرفه‌ ای

کالباس بر امگا روی خود یک ترازو هم دارد تا سرعت کار شما را بیش از پیش افزایش دهد. از لحاظ جنس بده، در این مدل ها هم از اسنتلس استیل (استیل ضد زنگ) استفاده شده تا مقاومت و بهداشت آن تضمین شود.


کالباس بر امگا


کالباس بر امگا را در حال حاضر می توان یکی از بهترین دستگاه های کالباس بر موجود در بازار دانست. کالباس بر امگا محصولی از شرکت معتبر و صاحب‌نام لا مینروا امگا و ساخته شده در کشور ایتالیا است. اگر در صنایع غذایی فعالیت داشته باشید، حتماً نام این شرکت را تا به حال شنیده‌اید، چراکه یکی از قدیمی‌ ترین، معروف ‌ترین و خوش‌نام ‌ترین شرکت های تولید کننده تجهیزات و لوازم مورد استفاده در صنایع غذایی است. دستگاه کالباس بر امگا را می توان یکی از زیرمجموعه های انواع دستگاه های اسلایسر صنعتی دانست. کالباس بر امگا در انواع مدل های مختلفی تولید می شود که هریک کارکردها، ویژگی‌ ها و مزایای خاص خود را دارد. در ادامه‌ی این متن قصد داریم برخی از انواع این دستگاه ها را به شما معرفی کنیم تا بر اساس نیازهای خود یکی از آن ها را بتوانید به راحتی انتخاب کنید.


امگا


این دسته از مدل های کالباس بر امگا در واقع یکی از متنوع ترین گروه محصولات این شرکت است. تمامی این مدل ها از بدنه‌های استیل ضد زنگ ساخته شده، دوام بالایی داشته و استفاده از آن ها کاملا بهداشتی و همچنین ایمن است. در این دسته‌ محصولات کالباس بر امگا، این وزن محصول است که آن را به صورت خودکار به سمت تیغه ی دستگاه حرکت می دهد. مدل های حرفه ای کالباس بر امگا تیغه های مختلفی دارند که قطر آن ها بین 22 الی 37 سانتی متر متفاوت است. مدل های مختلف سری حرفه ای کالباس بر امگا قادر هستند برش هایی به نازکی 0/15 میلی‌متر ایجاد کنند. این نکته را نیز باید مد نظر داشت که مدل های این سری از محصولات کالباس بر امگا همگی به صورت دستی کار می کنند. یعنی خودتان با دست باید صفحه نگه‌ دارنده‌ی محصول را تکان داده تا محصول برش بخورد.


امگا


کالباس بر امگا اتوماتیک

& lt;Br& gt;مدل های اتوماتیک کالباس بر امگا شباهت زیادی به مدل های قبلی دارد. از لحاظ جنس بده، در این مدل ها هم از اسنتلس استیل (استیل ضد زنگ) استفاده شده تا مقاومت و بهداشت آن تضمین شود. تفاوت اصلی کالباس بر امگا اتوماتیک با انواع دستی آن، در نحوه حرکت صفحه‌ی نگهدارنده‌ی محصول است. همانطور که پیش تر گفته بودیم، در مدل های دستی شما خودتان باید صفحه و کالباس را با دست جابجا کنید تا تیغه بتواند برش ها را انجام دهد. ولی در کالباس بر امگا اتوماتیک، این کار به صورت خودکار انجام می شود. یعنی تنها کافیست تا کالباس را روی دستگاه قرار داده و کلید روشن را بزنید تا دستگاه شروع به برش کند. طبعاً استفاده از مدل های اتوماتیک کالباس بر امگا سهولت بیشتری دارد و بازدهی نهایی هم بالاتر خواهد بود. بنابراین اگر کسب و کار شما احتیاج زیادی به دستگاه کالباس بر دارد، تهیه‌ی مدل اتوماتیک زمان و انرژی بیشتری را برایتان صرفه‌جویی خواهد کرد.


امگا


کالباس بر امگا مدل ترازو دار

نوع دیگر کالباس بر امگا روی خود یک ترازو هم دارد تا سرعت کار شما را بیش از پیش افزایش دهد. در یک دستگاه کالباس بر معمولی، عموماً پس از انجام چند برش باید آن‌ها را وزن کرده تا تعداد برش ها بیش از اندازه نشوند، ولی در این مدل از کالباس بر امگا که روی خود ترازو هم دارد، نیازی به این کار ندارید و همزمان با انجام برش ها،‌ دستگاه وزن نهایی کالباس‌های ورق شده را هم به شما خواهد گفت. این امر به خصوص زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که برای مثال در یک سوپرمارکت قصد استفاده از دستگاه کالباس بر امگا را دارید تا مقداری کالباس برای یک مشتری آماده کنید. تهیه برش هایی بیش از خواسته‌ی مشتری در چنین شرایطی ممکن است به ضرر شما و یا مشتری باشد. بنابراین، اگر سرعت و دقت در انجام کار برایتان اهمیت زیادی دارد، دستگاه کالباس بر ترازو دار امگا می تواند این مشکل را برایتان حل کند. ناگفته نماند بسیاری از ویژگی های دیگر دستگاه های کالباس بر امگا ترازو دار، همانند مدل های دستی و یا اتوماتیکی هستند که پیش‌تر معرفی شده بودند.


امگا


منبع1 منبع2 منبع3 منبع4

مقالات مرتبط

کالباس بر
کالباس بر

تاریخ:1397/11/9

خط کامل کالباس بر های شرکت امگا مینروا ، به مشتریان این امکان را می دهد تا با تکیه بر نوآوری و کیفیت برتر ، فصل جدیدی از فناوری در صنایع غذایی را پیش روی قرار می دهد.

استفاده از دستگاه کالباس بر چه مزایایی به همراه دارد
استفاده از دستگاه کالباس بر چه مزایایی به همراه دارد

تاریخ:1398/7/29

کالباس بر اتوماتیک چیست
کالباس بر اتوماتیک چیست

تاریخ:1398/8/4